Ми не народжуємося з упередженнями щодо інших. Дискримінація і ненависть – сумні наслідки життя в суспільстві, що не завжди готове розгледіти свою силу в розмаїтті та солідарності. Тому завдання освіти у сфері прав людини – виховати навички, цінності і знання, які сприятимуть утвердженню рівності та гідності людини як у громаді, так і на рівні держави й цілого світу.

Саме для цього, ми розробляє освітні матеріали, які ви можете вільно використовувати на уроках, лекціях, тренінгах чи інших будь-яких інших заходах. Освітні брошури, комікси, розмальовки й цілі уроки, присвячені правам людини – у вільному доступі для всіх охочих долучитися до просвіти, що протидіятиме дискримінації.

На YouTube-каналі Amnesty International в Україні ви можете дивитися ознайомчі та мотиваційні відеоролики, присвячені правам людини, які також можна використовувати на будь-яких заходах.

Окрім того, на сайті Amnesty Academy ви можете пройти декілька онлайн-курсів про права людини (є курс і українською мовою).

Усі матеріали, які ми пропонуємо, підготовлено з урахуванням правозахисного (у т.ч. недискримінаційного) підходу в освіті та з урахуванням положень Нової української школи.

 Незнання породжує страх, що може перетворитись у ненависть. Освіта – наш шанс цьому запобігти.

Володимир Селіваненко, координатор напряму Освіта з прав людини Amnesty Internaitonal Україна

Якщо у Вас є запитання, пропозиції щодо співпраці чи запити на отримання матеріалів, будь ласка, контактуйте з координатором напряму Освіта з прав людини, Володимиром Селіваненком: [email protected]