Набір на тренінг для координаторів та координаторок Марафону написання листів 2021

Марафон написання листів — це глобальна правозахисна подія, присвячена Міжнародному дню прав людини (10 грудня). Вона відбувається щороку протягом листопада та грудня, об’єднуючи мільйони активних і небайдужих людей у всьому світі.

Цього року ми також запрошуємо всіх охочих стати частиною всесвітнього правозахисного заходу і провести захід Марафону у вашому місті, селі, у найближчому коворкінгу чи районній бібліотеці, університеті чи школі, дружній громадській організації.

Amnesty International Ukraine традиційно організовує тренінг, у рамках якого ми допомагаємо всім охочим підготуватися до проведення власної Марафонської події.

Тренінг відбудеться 6 листопада в Києві. Ми компенсуємо вартість проїзду для учасників та учасниць.

Про результати відбору ми повідомимо електронною поштою до 25 жовтня включно.

Щоб подати заявку на участь у тренінгу, натисність на кнопку нижче й заповніть анкету.

Зверніть увагу, що перевага при відборі на тренінг надаватиметься тим, хто ще не проводили власні заходи в рамках Марафону, оскільки ми певні в досвідченості тих, хто вже брали участь у координаторстві Марафону раніше.

ВАЖЛИВО: У залежності від рівня епідеміологічної небезпеки станом на 6 листопада, ми можемо попросити учасниць та учасників тренінгу пред’явити COVID-сертифікат, ПЛР-тест або експрес-тест, зроблені не раніше ніж за 72 години до проведення тренінгу.