Вероніка Вельч очолила Amnesty International в Україні

Amnesty International рада повідомити про призначення Вероніки Вельч новою директоркою українського офісу організації. У відповідь на своє призначення, Вероніка зазначила: 

«Cвою роль я вбачаю у розбудові та посиленні ефективності Amnesty International в Україні, актуалізації її діяльності відповідно до потреб України у сфері прав людини. Я пишаюся можливістю представляти Україну в міжнародному правозахисному русі і дякую за довіру.

У ці безпрецедентні часи світова спільнота потребує постійного інформування про проблеми з правами людини в Україні. Україна має бути почутою на міжнародній арені. В умовах війни загострюються питання свободи і прав людини, ми стикаємося із жахливими порушеннями, пов’язаними із російською агресією. Я вважаю, що особливо важливо працювати над тим, щоб Україна лишалася на шляху дотримання та поваги прав людини для всіх в Україні, сьогодні і в майбутньому».

Як досвідчена експертка з комунікацій та правозахисниця з великим міжнародним досвідом, яка понад десять років працювала у сфері кризових комунікацій, адвокації та захисту прав людини у Вашингтоні, США, Вероніка вступає на свою посаду в Amnesty International у критичний для України момент.  

Марі Стразерс, директорка Amnesty International у регіоні Східної Європи та Центральної Азії, зазначила: «Вероніка Вельч обрана на цю посаду у результаті суворого та конкурентного процесу відбору у дуже важливий для України момент. Ми раді, що до нашої команди в Україні приєдналася нова лідерка, яка готова взяти на себе складні завдання, що стоять перед країною та нашим глобальним рухом. Ми бажаємо їй легкого старту і будемо підтримувати її на шляху до зміцнення й посилення всіх голосів, себто тих які потребують захисту їхніх прав людини, і тих, хто ці права захищає». 

Amnesty International вважає російське вторгнення в Україну актом агресії. Із 24 лютого організація документує порушення прав людини та міжнародного гуманітарного права, вчинені під час війни в Україні. Усі матеріали Amnesty International із цього приводу, включно з новинами, брифінгами та розслідуваннями, можна знайти за посиланням.  

Amnesty international – це міжнародний рух, що об’єднує понад 10 мільйонів людей у більш ніж 150 країнах і територіях, які борються за припинення порушень прав людини. 

Для отримання додаткової інформації або запиту на інтерв’ю, будь ласка, звертайтеся за адресою [email protected]