Шукаємо активних жінок і дівчат у Луганській та Донецькій областях для спільної боротьби з насильством (ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО)

17 квітня 2020

Amnesty International в Україні запроваджує програму створення активістської спільноти  в Луганській та Донецькій областях. Ми прагнемо створити спільноту  небайдужих людей, що виступають проти домашнього насильства та насильства щодо жінок. І хочемо запросити вас стати частиною цієї спільноти.  

Ми прагнемо підсилити місцеві громади та навчити забезпечувати захист прав жінок і дівчат від насильства. Ми створюємо жіночі мережі взаємної підтримки та взаємодопомоги, аби впроваджувати позитивні зміни для жінок в Україні.    

Ми шукаємо небайдужих, активних жінок ідівчат із Луганської та Донецької областей, які прагнуть змінити життя у своїх громадах на краще; готові проводити активності для підвищення обізнаності з питань прав жінок, захисту від домашнього насильства та інших видів насильства щодо жінок; а також готові діяти, щоб допомогти постраждалим від домашнього насильства та насильства щодо жінок.

Ми пропонуємо комплексні тренінги, навчання та менторську підтримку, а також підтримку спільноти однодумиць, що допоможе досягнути змін.   

У рамках програми ми плануємо відібрати та запросити до участі у проекті 20 активісток (жінок та дівчат) із Донецької та Луганської областей, яких ми будемо підтримувати протягом року в реалізації власних ідей та проектів, спрямованих на досягнення позитивних змін.

Якщо Ви: 

• Маєте проактивну життєву та громадянську позицію.   

• Маєте попередній досвід активізму, або бажання цей досвід отримати.

• Зацікавлені темою прав жінок, зокрема темою захисту від домашнього насильства.  

• Бажаєте отримувати нові знання, а головне втілювати їх на практиці на рівні своїх громад.  

• Поділяєте цінності прав людини, рівності та недискримінації.   

• Хочете стати частиною всесвітнього руху за права людини.   

Запрошуємо вас узяти участь у відборі, для цього

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ 
(попередній дедлайн – 31 травня включно)

Якщо у вас виникли запитання щодо участі або ж ви не можете заповнити форму з технічних причин, телефонуйте за номером: +38 067 623 4110!  


Amnesty International дотримується політики недискримінації: ми проводимо відбірі приймаємо рішення без преференцій або виключення за походженням, соціальним станом, кольором шкіри, національністю, сексуальною орієнтацію, віросповіданням чи іншими ознаками.  

Amnesty International – це всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей, які вважають боротьбу з несправедливістю своєю особистою справою. Ми боремося за світ, у якому права людини є доступними для всіх без винятку. Нас підтримують та фінансують такі ж люди, як ви. Ми не залежимо від політичних ідеологій, економічних інтересів або релігій. Нас не контролює жоден уряд.