Набір волонтерів/ок на Марафон написання листів 2019

Хочете долучитись до проведення глобальної правозахисної події? У вас є така можливість, адже Amnesty International оголошує набір волонтерів/ок на Марафон написання листів 2019! 

Марафон написання листів — це кампанія Amnesty International, під час якої люди підписують петиції та пишуть листи підтримки тим, чиї права були порушені, таким чином допомагаючи змінити їхнє життя та роблячи власний весок у захист прав людини. Про результати минулорічного Марафону можна дізнатися за посиланням.

Початок волонтерства збігається з підготовкою до Марафону 2019 і розпочинається у середині жовтня. Тривалість волонтерства – близько шести місяців (більш детальні часові терміни ми повідомимо в рамках підготовчого тренінгу для тих, хто пройшли відбір). 

Ми шукаємо волонтерів/ок, що будуть готові допомагати команді Amnesty International у проведенні заходів та комунікації у рамках  Марафону. 

Якщо ви: 

• поділяєте цінності прав людини; 

• проживаєте у Києві (або будете перебувати у Києві у зазначений період); 

• хочете долучитися до організації глобальної правозахисної кампанії; 

•любите комунікувати з людьми; 

• не боїтеся рутини і «паперової» роботи; 

• маєте кілька (не менше 5-ти) вільних годин на тиждень і готові приділити їх волонтерству.. 

заповнюйте анкету і чекайте на нашу відповідь.  

За результатами  волонтерства  можна отримати рекомендації в усній чи письмовій формі (за потреби) та сертифікат. А також нашу безмежну вдячність і великий плюс у карму ????  

ДЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА ВОЛОНТЕРСТВО, ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ.

Дедлайн для заповнення анкети: 25 вересня .