Допоможіть захистити нашого колегу

22 травня 2020

Лаїт Абу Зіад – координатор кампаній Amnesty International в Ізраїлі та окупованих палестинських територіях. У жовтні 2019 року ізраїльська влада заборонила Лаїтові подорожувати через його правозахисну діяльність. Ми сподіваємося, що з вашою допомогою зможемо домогтися скасування заборони до 31 травня, коли має відбутися слухання у справі Лаїта.

Щоб долучитися до нашої акції, напишіть твіт за шаблоном нижче:

НАДІШЛИ ТВІТ НА ПІДТРИМКУ

Lift the punitive travel ban on @amnesty’s campaigner Laith Abu Zeyad and protect human rights defenders in the Occupied Palestinian Territories. @Gantzbe #LiftTheBan

ОСЬ, ЧОМУ ЛАЇТУ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА

Із моменту приєднання до Єрусалимського регіонального відділення Amnesty International 2017 року наш товариш і колега Лейт ішов на величезні ризики, щоб захистити права інших людей.

2019 року Ізраїль заборонив Лаїтові виїжджати за кордон з невідомих «міркувань безпеки». Ми вважаємо, що таким чином влада карає його за його правозахисну діяльність. Справа Лаїта – один із прикладів утисків правозахисників/-ць в Ізраїлі та на окупованих палестинських територіях, і це ще один сигнал зростаючої нетерпимості Ізраїлю до критики.

Незважаючи на те, що я стикнувся з обмеженням моєї свободи, я більше ніж коли-небудь натхненний захищати права людини. Із вашою допомогою я знаю, що можу продовжувати свій шлях. Дякую

Лаїт Абу Зіад

Для палестинців/-ок, які живуть на окупованих територіях, заборона на поїздки означає потрапити в цілковиту пастку на невизначений термін, не маючи можливості виїхати.

У Лаїта був важкий рік, 2019 року в його матері діагностували рак, і їй довелося лікуватися в сусідній лікарні. Однак Лаїтові відмовилися дати гуманітарний дозвіл, і він не зміг бути з матір’ю під час лікування. На жаль, його мати померла, і Лаїт не зміг побути біля неї. Він сподівається, що за підтримки таких людей, як ви, він знову зможе подорожувати й захищати права інших.

Лаїт – відважний правозахисник, який присвятив багато часу й зусиль для підтримки тих, хто її потребує, і тепер ми повинні допомогти йому. Завдяки тиску великої кількості людей із усього світу ми сподіваємося, що зможемо домогтися від ізраїльської влади скасування довільної заборони до початку судового засідання Лаїта 31 травня. У нас не так багато часу, і кожна ваша дія має велике значення.

НАДІШЛИ ТВІТ НА ПІДТРИМКУ

Lift the punitive travel ban on @amnesty’s campaigner Laith Abu Zeyad and protect human rights defenders in the Occupied Palestinian Territories. @Gantzbe #LiftTheBan