2 червня 2020
Реагуючи на висловлювання президента Дональда Трампа під час його виступу 1 червня в Рожевому саду, Ернест Каверсон, керівник кампанії з припинення насильства із застосуванням вогнепальної зброї Amnesty International США, заявив:
«Насильство, яке більше не можна ігнорувати, – це насильство поліції проти чорношкірих людей. Справжня ганьба – це античорний расизм адміністрації Трампа. Президент дав клятву нації захищати всіх її громадян/-ок, а не тільки тих, кого він вважає достойними.
Час справедливості минув для Джорджа Флойда, його дітей і його близьких. У той день, коли його вбили, у нього відняли можливість домогтися справедливості. Усе, що лишається, – підзвітність – а підзвітність відсутня в адміністрації, яка продовжує роздувати полум’я ненависті.
Люди зляться. Люди дуже стомилися. Вони мають право виходити на вулиці і мирно протестувати – це право є в кожного та кожної. Правами багатьох людей виходити на вулиці і вимагати справедливості та комплексної реформи поліції не можна нехтувати з жодної причини. Ми більше не можемо дозволити поліції безчинствувати й тероризувати наші громади. Правоохоронні органи існують для того, щоб працювати на людей – але здається, що вони працюють лише на деяких. Життя чорношкірих важливі. Життя чорношкірих трансгендерних людей важливі. Життя чорношкірих іммігрантів/-ок важливі. Життя чорношкірих прохачів притулку важливі. Відправка військових у відповідь на мирну революцію була єдиним кроком, який зробила чинна адміністрація. Натомість не було жодних законодавчих спроб змінити систему, яка не працює для чорношкірих людей, але прямо пригнічує їх.
Американська поліцейська система зламана і потребує системної реформи, щоб викорінити расизм і радикально змінити підхід до правоохоронних органів та прав людини. Amnesty International у США закликає до ряду реформ, у тому числі до прийняття акту для обмеження застосування смертоносної сили, яка повинна бути використана тільки в крайньому випадку. Тільки реальні реформи, дадуть зрозуміти чорношкірим людям, що їхні життя важливі, і їхні громади можуть жити в безпеці, справедливості та свободі».