Основні висновки та рекомендації, викладені в Українській організаційній доповіді, зосереджені на вдосконаленні нашої роботи. Вони детально розглядають питання, що були озвучені після виходу прес-релізу 4 серпня 2022 року, зокрема в публічних заявах та різних внутрішніх обмінах думками. Зокрема:
- Покращення нагляду і координації в кризових ситуаціях.
- Посилення спільного та консенсусного прийняття рішень, зокрема шляхом більш ефективної взаємодії з персоналом в рамках всього руху.
- Менеджерування дискусій і розбіжностей для забезпечення того, щоб усі думки були почуті і поважалися, а розбіжності справедливо вирішувалися і фіксувалися.
- Перегляд формату публікацій і забезпечення того, щоб навіть проміжні результати роботи й невеликі публікації ґрунтувалися на обширному правовому аналізі та підґрунті.
- Забезпечення того, щоб неупередженість лишалася фундаментальним принципом наших досліджень та адвокації.
- Вдосконалення комплексного аналізу та управління ризиками.
- Посилення нашого процесу гарантії якості.
- Поглиблення нашої роботи навколо благополуччя персоналу.
- Підвищення нашої здатності говорити злагоджено і залишатися єдиним цілим.
- Дотримання принципу «Єдиної Amnesty».
Для нас очевидно, що тільки Amnesty International може змінити Amnesty International на краще. Ця доповідь дає нам безцінну можливість підбити підсумки, замислитися та посилити здатність Amnesty впроваджувати зміни у сфері прав людини.
У майбутньому керівництво Amnesty International використає цей конструктивний аналіз для розробки комплексного плану дій, який не лише врахує викладені рекомендації, але й забезпечить їх послідовне та ретельне виконання в довгостроковій перспективі.